Anděl

10. listopadu 2012 v 23:51 | já |  Andělé
Bylo na nebi 5 andělů. První anděl byl Anchel staral se o zemi a vodu a zvěř. Druhý anděl skázi známí jako Hádes ničil vše dobré a snažil se být silnějí. Třetí anděl se jmenoval Dominik byl to anděl lásky a touhy,vášně i vzrušení. Čtvtý anděl Xaver byl to anděl smutku a utrpení,trápení a deprese. Pátý anděl byl to anděl co měl za úkol ochraňovat neviné jmenoval se Patrik.
Xaver nechápal proč má v sobě tolik smutku,trápení a depresí nechápal čím to je dokud nezjistil že ostatní anděle nemají šanci nic napravovat a tak se rozhodl ukončit své trápení. Vydal se proto na zem jako kluk. Jednou venku poznal dívku a ptal se ji na život dívka mu však řekla že se trápý kvůli mamince že je v kómatu. Měsíc po měsíce chodil od místa k místu až jednou se Xaver zamiloval a řekl si že se vrátí zpět na svoji zemi. Jenže láska ho dohnala dřív. Ta dívka kvůli,který chtěl zůstat jenže ostatním se to nelíbilo ani trochu a proto mu určili že ta dívka bude jen duch bloudící po světě a nikdy nenajde klid. Dominik se snažil, aby Xavera srdce zamlčel, a aby láska utichla v jeho srdci jenže na to kouzla neměla žádnou sílu ani moc. Xaver se s ní scházel i přes jakékoliv zákazy miloval jí moc že zapoměl na smutek. A lidé neznali co je to pláč.
Ani co je žal a utrpení. Byli šťasný bez zármutku a to byla chyba. Andělé se schodly že zničí Xavera a nahradího mladým andělem, co by ho nahradil a dali by si tentokrát pozor, aby nedošlo k tomu k čemu u Xavera.
Jednoho dne uspořádali velkolepou večeři. Když přišel ke stolu bylo to zvláštní jeho oblíbený jídlo a oblíbená píseň. Když nic nevnímal bratři oslabily Xavera, tak že padl na zem a přemístili sílu na Lorence. Když, se Xaver probudil bratři ho vyhostili na zem. Kde byl sám a trpěl ztrátou milované a chtěl být s ní. Proto se zabil a jeho andělská krev se vmísila do přírody, která měla skvělou úrodu a lidé byli rádi že měli co jíst. A jeho tělo stopený v prach zůstalo na dně oceánu. A jeho duše hledala tu její. Když jí našel a vrátili se na místo kde se to stalo. Najednou její duše zmizela na vždy a on jako zmatený anděl bloudil sám a byl neustále smutný. Jeho milovaná se už nikdy nevratila ani nezjevila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama